CNC Alyanslar

Alyans konusunda nasıl bir model seçeceğinize dair kararsızlık yaşıyor ya da nasıl bir model almanın daha uygun olacağını kestiremiyorsanız, sitemizdeki CNC alyanslar arasından bir seçim yapabilirsiniz. Bu koleksiyonda yer alan alyansların her biri birbirinden güzel ve zariftir. Özellikle CNC koleksiyonu modellerimizde, altın sarısı ve gümüş renginin mükemmel uyumuna şahit olabilirsiniz. Taşlı ya da işlemeli modeller arasından kişisel zevkinize uygun olan bir çifti seçebilirsiniz. Arzu ederseniz farklı alyansları seçerek bir takım da oluşturabilirsiniz.

CNC koleksiyonu ürünlerimiz arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi altın sarısı ve gümüş karışımı zikzak çizgilerden oluşan zarif tasarımdır. Buna benzer daha özgün ve yuvarlak çizgiler ile hazırlanmış farklı bir modeli de tercih edebilirsiniz. CNC alyans modelleri sizin için hazırlanmış olup sitemizde sayfayı aşağı doğru kaydırarak ve sayfalar arasında geçiş yaparak bütün modellerimizi görebilirsiniz.

Sadelik ve İhtişam Bir Arada

Siz de alyansın sade olması gerektiğini, üzerinde taş detayı bulunmaması gerektiğini düşünüyorsanız bu koleksiyondan memnun kalacaksınız demektir. Çünkü bu CNC koleksiyonu modelleri taş işlemesine sahip değildir. Bu nedenle de fiyat bakımından diğer modellere göre de oldukça uygundur.

CNC alyanslar fiyatı bakımından siz alıcılarımızı büyük oranda memnun etmektedir. Genel olarak klasik bir gümüş yüzük fiyatına bedel olan bu alyansların renginde değişim meydana gelmemekte, bu da uzun vadeli bir kullanım süreci yaşatmaktadır. Eşiniz için ya da sevdiğiniz kadına evlilik teklif etmek için almayı düşünmekte iseniz, birbirinden zarif hediye kutularımızdan birini de siparişinize ekleyebilir ve çok daha şık bir sunum anı meydana getirebilirsiniz. Yüzüklerimizin her biri ayrı bir özenle işlenmiş ve tasarlanmış olup, amacımız sizin en özel günlerinizde memnun etmektir. 

Devamını Oku...
Sırala:
Göster:
Gösterilen: 1 ile 45 arası, toplam: 45 (1 Sayfa)
Aramanızı Daraltın
  • Metal Türü
  • Ürün Rengi
  • Ürün Teması
  • Taş Türü
  • Taş Rengi
  • Alyans Genişlik
Aramayı Daralt