İki Renkli Alyanslar

Alyans kullanımında tek renkten ziyade iki rengi tercih eden kişiler için özel bir koleksiyonumuz bulunuyor. İki Renkli Alyans Modelleri daha modern, daha şık ve daha zarif bir çizgide değerlendiriliyor. Bu da, yeni nesil alyansların iki renk karışımını barındırması yönündeki talepleri güçlendirerek, hayatını birleştirecek çiftlerin de bu tür alyanslardan istemesini sağlıyor. Sitemiz çerçevesinde, pek çok iki renkli alyans modelimiz bulunuyor. Sabit bir fiyat ile hizmetinize sunulan alyanslarımızın çeşitlerini bu kategoriden görmeniz de mümkün olabiliyor.

Genel olarak çok renkli alyanslar günümüzde çok daha fazla satın alınıyor. Özellikle pırlanta taşlı yüzükler son derece şıktır. Bunlardan birini siz de müstakbel eşiniz için satın alabilirsiniz. Sitemizde ürünleri satın almak son derece kolaydır. Yapmanız gereken tek şey, sitemize üye olarak istediğiniz modeli sepete eklemek ve uygun bir ödeme yöntemi belirleyerek ücretini ödemektir. Siparişiniz oldukça şık bir hediye kutu ile gelsin isterseniz, hediye kutusu seçimi de yapabilirsiniz. Bu sayede sunum da aynı oranda şık olacaktır.

Hem Farklı Hem Güzel

Altın sarısı ile gümüş rengi karışımı yüzüklerimiz, uzun vadeli kullanım garantisi altındadır. Herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde telefon numaralarımızı kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sitemizde yer alan iki renkli alyanslar, parmakta şık bir duruş sergiler ve hayran bırakır. Işıl ışıl pırlanta taşlar, zaman içinde düşmez ya da yüzükte herhangi bir kararma meydana gelmez. Ortasından gümüş rengi zarif bir şerit geçen altın rengi alyansı ya da yarısı gümüş rengi yarısı altın rengi olan modeli tercih edebilirsiniz. Arzu ederseniz ürün karşılaştırması yaparak, hangisinin daha uygun ya da üstün olduğunu da belirleyebilirsiniz. Arzu ettiğiniz modeli seçerek birkaç gün içerisinde alyanslarınıza kavuşabilirsiniz. 

Devamını Oku...
Sırala:
Göster:

Beyaz Altın ve Pırlanta Taşlı Alyans

1.280,00 TL
Beyaz Altın ve Pırlanta Taşlı AlyansEvliliğinizi taçlandırma..

Çizgili ve 3 Pırlantalı Altın Alyans

1.280,00 TL
Çizgili ve 3 Pırlantalı Altın AlyansEvliliğinizi taçlandırma..

3 Pırlantalı Altın Alyans

1.280,00 TL
3 Pırlantalı Altın AlyansEn göz alıcı alyans modelleri ..

Sıralı 3 Pırlanta Taşlı Altın Alyans

1.280,00 TL
Sıralı 3 Pırlanta Taşlı Altın AlyansEvliliğinizi taçlandırma..

Yan Yana 3 Pırlanta Taşlı Altın Alyans

1.280,00 TL
Yan Yana 3 Pırlanta Taşlı Altın AlyansEvliliğinizi taçlandır..

Tek Pırlanta Taşlı Altın Alyans

1.280,00 TL
Tek Pırlanta Taşlı Altın AlyansEn mutlu gününüzü paylaşacağı..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Aramanızı Daraltın
  • Metal Türü
  • Ürün Rengi
  • Ürün Teması
  • Taş Türü
  • Taş Rengi
  • Alyans Genişlik
Aramayı Daralt