Gümüş Halhal

Özellikle yaz aylarının vazgeçilmez aksesuarı olan halhal, ayak bileğinin zarif ve şık görünmesini sağlamanın yanında, kullanıldığı kombin ile de genel olarak uyum sağlaması bakımından son derece kullanışlıdır. Bu aksesuarın gümüş olması, çok daha kaliteli bir görünüm sunacaktır. Bu nedenle de yaz ayları gelmeden siz de bir gümüş halhal alarak yaz aksesuarları hazırlığınız için bir başlangıç yapabilirsiniz.

Gümüş bir hat üzerine belli aralıklarla dizilmiş taşlar ya da karışık sembollerden oluşan gümüş halhallar, yürüdükçe yalnızca düşmanlarınızı değil, dostlarınızı da ayağınıza baktıracak. Seçeneklerini aşağıdan inceleyebileceğiniz modellerimiz fiyat bakımından da oldukça uygundur.

Bilekleriniz Işıldasın

Özellikle taşlı gümüş halhal son derece gösterişli fakat aynı oranda da sade, farklı bir hava katacak ve vazgeçilmez aksesuarınız olacak. Kot şort ve sandaletinizde sokaklarda salınırken ayak bileğinizde de zarafeti taşıyabilirsiniz. Karışık figürlere sahip halhal modelimiz daha spor kıyafetler ile kullanılırken, swarovski taşlı halhalı yaz geceleri katılacağınız davetlerde kullanarak hayranlık dolu bakışlara maruz kalabilirsiniz. Üzerine hangi kıyafeti giyerseniz giyin, uyum içinde olduğunu siz de göreceksiniz. Göreni büyüleyen bu halhalların fiyatının uygun oluşu da başka bir avantaj. Siz de kendiniz için bir güzellik yapın, uzun gümüş halhallardan kendinize alın. Arzu ederseniz hediye olarak da düşünebilirsiniz. Sevdiklerinizi, onlara halhal alarak mutlu edebilirsiniz.

Ödeme seçeneklerinde de sizin için büyük bir kolaylık sağlanan sitemizde, halhalınızı hediye ederken kullanabileceğiniz birbirinden şık hediye kutuları da yer almaktadır. Bu kutulardan birini tercih ederek çok daha güzel bir hediye sunumu gerçekleştirebilirsiniz. Hangi kadına hediye edilirse edilsin bir hayli mutluluk verici olan bu şık takı, şimdi sitemizde hizmetinize sunuluyor. Swarovski taşların ışıltılı dünyası adımlarınızdan taşsın, imgesel öğelerle bezeli halhalınız, görenleri büyülesin!

Devamını Oku...
Sırala:
Göster:

Karışık Figürlü Gümüş Halhal

79,90 TL
Gümüş tasarım karışık figürlü, 925 ayar gümüş halhal. Y..

Karışık Figürlü Gümüş Halhal

79,90 TL
Gümüş tasarım karışık figürlü, 925 ayar gümüş halhal. Y..

Pırlanta Kesim Swarovski Taşlı Gümüş Halhal

79,90 TL
Gümüş tasarım pırlanta kesim Swarovski taş süslemeli, 925 ay..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Aramanızı Daraltın
  • Metal Türü
  • Ürün Rengi
  • Ürün Teması
  • Taş Türü
  • Taş Rengi
Aramayı Daralt