Aramanızı Daraltın
  • Metal Türü
  • Ürün Rengi
  • Ürün Teması
  • Taş Türü
  • Taş Rengi
Aramayı Daralt
Kategoriler

Gümüş Şahmaran

Alışılmış aksesuarların dışında kalan ve yalnızca ne istediğini bilen güçlü kadınlar tarafından tercih edilen gümüş şahmaran çeşitleri şimdi sizler için sitemizde. Son derece kaliteli malzemeden üretilen ve her zevke hitap eden bu şahmaranlardan birinin sahibi de siz olabilirsiniz.

Şahmaran, orta parmak ve bilek arasında aktif olarak kullanılan ve zarafet abidesi bir aksesuardır. Ne kadar ince ise o kadar makbul olan bu aksesuarın orta birleşim bölümünde farklı semboller kullanılabilmektedir. Sitemizde bulunan şahmaran çeşitlerinde, ay yıldız figürü, nazar boncuğu figürü ya da kelebek figürü gibi başka hiçbir yerde bulamayacağınız modelleri, son derece uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. İster kendinize, ister sevdiklerinize hediye mahiyetinde sunabileceğiniz gümüş şahmaran takısını bileğinizden çıkarmak istemeyeceksiniz.

Satışta Olan Ürünlerimizle Tarz Olun

Gümüş şahmaran modelleri, metalik, altın ya da bronz renklerde sitemizden seçip satın alabilmeniz için şimdi satışa sunuluyor. Bu modellerden arzu ettiğinizi sitemize üye olduktan sonra sepetinize ekleyerek herkesten önce alabilirsiniz. Aynı zamanda ödeme seçeneklerinde kendinize en uygun olan seçeneği kullanmanız da mümkün.

İç içe geçmeli parçalardan oluşan, ince veya kalın gümüş zincir ile birbirine eklenen, orta bölümünde Fatma eli veya zarif bir kalp taşıyan onlarca modeli ile sitemizde. Bilek kısmı ayarlanabilen bir kancaya sahip olan şahmaranlar, kuğu, melek, melek kanadı gibi figürlerle de zenginleştirilmiştir. Her biri birbirinden kaliteli olan bu aksesuardan son derece memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu ürünlerimizin tamamını, sayfayı aşağı doğru kaydırarak bakabilir, detaylarını ise resimlerin üstüne tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Gümüş şahmaran çeşitlerimiz, kullanılan işçiliğe göre ücretlendirilmiş olup, taşlı modellere de ulaşmak mümkündür. Merak ettiğiniz bir nokta olduğunda en altta bulunan e posta ya da telefon seçeneğini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku...
Sırala:
Göster:

Alt Alta 3 Parçalı Gümüş Şahmaran

99,90 TL
Alt Alta 3 Parçalı G..

Alt Alta 3 Parçalı Gümüş Şahmaran

99,90 TL
Alt Alta 3 Parçalı G..

Yuvarlak Parçalı Gümüş Şahmaran

74,90 TL
Yuvarlak Parçalı Güm..

Melek Kanatları Gümüş Şahmaran

49,90 TL
Gümüş tasarım melek ..

Nazarlık Parçalı Gümüş Şahmaran

74,90 TL
Nazarlık Parçalı Güm..

Sonsuzluk Şekilli Gümüş Şahmaran

74,90 TL
Sonsuzluk Şekilli Gü..

Taşlı Üçgen Parçalı Gümüş Şahmaran

99,90 TL
Taşlı Üçgen Parçalı ..

Kalp Parçalı Gümüş Şahmaran

74,90 TL
Kalp Parçalı Gümüş Ş..

Fatima Eli Parçalı Gümüş Şahmaran

74,90 TL
Fatima Eli Parçalı G..

Ay Yıldız Sembollü Gümüş Şahmaran

74,90 TL
Ay Yıldız Sembollü G..

Antik Motif Parçalı Gümüş Şahmaran

99,90 TL
Antik Motif Parçalı ..

Sonsuzluk Parçalı Gümüş Şahmaran

74,90 TL
Sonsuzluk Parçalı Gü..

Tek Taş Parçalı Gümüş Şahmaran

99,90 TL
Tek Taş Parçalı Gümü..
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 27 (2 Sayfa)