kuyumcudukkani.com olarak; kuyumculuk sektöründe 1953 yılından beri köklü geçmişimizin sağladığı deneyim ile teknolojiyi birleştirerek, yurt içi - yurt dışı  ve internet mağazalarımızda sizlerin beğenisine sunmak üzere kaliteli pırlanta, pırlanta kesim orijinal Swarovski taşlarla ve/veya doğal taşlarla bezenmiş altın ve gümüş mücevher imalatı yapmaktayız. 

"Wedding World Kuyumcukent" yerleşkesinde faaliyet gösteren firmamızda De Hari’s Diamond markalı pırlantalı ürünlerimiz, Belçika (Brüksel) ve İsrail (Tel Aviv)’den ithal edilen pırlantalar ile, İstanbul ve Brüksel'de bulunan üretim tesislerimizde üretilmektedir. Pırlanta taşlarımızı aracısız ithal etmekte; böylelikle daha düşük maliyetle elde edebileceğiniz ve gerçek renk - berraklık bilgileri ile aldatılmadan satın alacağınız, uluslararası sertifikalı De Hari’s Diamond marka pırlanta tektaş yüzükleri sizlerin beğenisine sunabilmekteyiz. 
 
Uzman ve deneyimli kadromuz ile sadece kendinize ait olmasını arzu ettiğiniz tasarımınızı veya hayalinizdeki takıyı gerçeğe dönüştürme olanağını da sizlere sunmaktayız. Tüm çizim, tasarım ve imalat ile ilgili bilgiler size ürünle birlikte teslim edilir, kimse ile paylaşılmaz. 
 
Yüksek kaliteli ürünler, seçkin hizmet ve tam müşteri memnuniyeti ilkelerine bağlı kalarak; beğendiğiniz, seçtiğiniz veya hayal ettiğiniz mücevherinizi üreterek en özel zamanlarınız için sizlerin yanında olmak istiyoruz. kuyumcudukkani.com, bir Aslaner Hediyelik Eşya San. ve Tic. Ltd. Şti. markasıdır.