Moda Küpe

Kuyumcu dükkanı ile zevkinize uygun şık bir küpe satın alabilirsiniz. Özel bir yere davetli iseniz tek parça bir kıyafet giyebilir, bu kıyafetinizi seçeceğiniz şık bir takı ile tamamlayabilirsiniz. Tek renk bir elbise seçimi yaptıysanız küpe tercih edebilirsiniz. Yaka kısmı kapalı olan bir elbise türüne gidecek en ideal takı seçimi küpe olacaktır. Moda küpeler arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Mağaza içinde moda küpeler arasında seçim yapmanız zor olabilir çünkü çok güzel modellerimiz bulunuyor. Özellikle gece daveti için seçeceğiniz küpelerin daha gösterişli olmasına dikkat edebilirsiniz. Gece için seçilecek küpe seçimleri arasında Swarovski taşlı farklı renkli küpeleri tercih etmek hoş olacaktır. Halka bir küpe de ilginizi çekecektir.

Küpeleri sadece gece değil günlük yaşamınızda da sıklıkla kullanabilirsiniz. Site içinde yer alan Swarovski taşlı eflatun küçük yuvarlak küpe günlük hayatta kullanım için ideal bir seçim olacaktır. Moda küpelerin yeşil, mavi ve benzeri renk seçenekleri de bulunmaktadır. Taşlı sevmeyen kişiler için sade küpe çeşitleri de yer almaktadır. Moda küpe modelleri arasından gümüş renkli sade bir seçim yapabilirsiniz.

Sade ve Zarif Bir Küpe Seçin 

Küpelerin ana rengi beyazdır. Üzerindeki taşın ise tek modeli vardır ve bu model Swarovski dediğimiz zarif taştır. Bu taşların rengi ise değişmektedir. Küpelerin metal türünü de isteğe göre gümüş ya da özel alaşım türü olarak seçebilmeniz mümkün olacaktır.

Küpe modelleri arasında şekil olarak halka ve yuvarlak modeller tercih edilmektedir. Küpelerin hepsi zarif ve estetik görünümü ile dikkat çekmektedir.

Moda küpe ne kadar diye bir soru sorabilirsiniz. Küpelerin fiyatlarını online mağaza üzerinden öğrenebilirsiniz. İndirimli moda takı ürünlerini takip edebilir ve özel günler için bu takıları satın alabilirsiniz. 

Devamını Oku...
Sırala:
Göster:

Gri Küre Küpe

98,00 TL
Gri Küre Küpe..

Sarı Küre Küpe

98,00 TL
Sarı Küre Küpe..
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Aramanızı Daraltın
  • Metal Türü
  • Ürün Rengi
  • Ürün Teması
  • Taş Türü
  • Taş Rengi
Aramayı Daralt