Moda Yüzük

Yüzük dendiğinde herkesin aklına pırlanta yüzükler gelir. Pırlanta yüzükler büyülü bir görünüme sahiptir. Aynı şekilde ünlü Swarovski taşlarıyla bezeli yüzükler de hayran olunacak türde bir görünüme sahiptir. Bulunduğu ortamda dikkatleri çeken bu moda yüzükler ellerinizde zarif bir görünüm ortaya çıkaracaktır. Swarovski taşlarla bezeli renkli bir yüzük parıltısıyla gözleri kamaştıracaktır.

Yüzüklerin birçok farklı modelleri bulunur. Swarovski taşlarla bezeli yüzükler titizlik içinde yapılmış yüzüklerdir. Yüzükleri uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Paslanmaz özelliğe sahip olan bu ürünleri sevdiğiniz kadına doğum gününde, sevgililer gününde ya da eşinize evlilik yıldönümünde hediye edebilirsiniz. Bir kadının hayır diyemeyeceği tek şey taşlarla süslenmiş şık bir yüzüktür.

Moda yüzük seçenekleri arasında Swarovski taşları dışında Zirkon taşı dediğimiz taşlara sahip yüzükler de yer almaktadır. Zirkon taşı ile kaplı incili yüzüğün üzerinde aşk anlamına gelen Love yazısı yer almaktadır. Bu yüzük ile sevdiğiniz kadına olan aşkınızı zarif bir biçimde anlatabilirsiniz. Yüzük iki kişi arasındaki aşkın, sevginin, bağlılığın ve tutkunun simgesidir. Yüzüğünüzü taşıyan bir kadının size karşı aynı sevgi ve aşkı duyduğunu bilebilirsiniz.

Yüzüklerin belirli bir teması vardır. Aşk temalı yüzüklerin gümüş ve altın rengi vardır. İki türün de üzerinde ‘Seni Seviyorum’ yazısı yer almaktadır. Yüzüklerde yer alan diğer tema ise tamturdur. Bu yüzük modellerinde mavi, yeşil taşlı halka sade küpe çeşitleri yer almaktadır. Bu yüzükleri özel söz yüzüğü olarak kullanabilirsiniz.

 

Bağlılığınızı Şık Bir Yüzük ile Simgeleyin

 

Moda yüzük çeşitleri arasında renge göre bir seçim de yapmak isteyebilirsiniz. Bu renkler arasında gümüş, rose ve beyaz renkleri yer almaktadır. Modern bir kullanım için beyaz renkli moda yüzük çeşitlerini tercih etme imkanınız bulunmaktadır. 

Devamını Oku...
Sırala:
Göster:

Washington Tarzı Yüzük

69,90 TL
Washington Tarzı Yüzük..

Las Vegas Tarzı Yüzük

84,90 TL
Las Vegas Tarzı Yüzük..

“Seni Seviyorum” Yüzüğü

44,90 TL
“Seni Seviyorum” YüzüğüÜrünümüz özel alaşımdan imal edilmişt..

New Mexico Tarzı Yüzük

49,90 TL
New Mexico Tarzı Yüzük..

Los Angeles Tarzı Yüzük

49,90 TL
Los Angeles Tarzı Yüzük..

Smoky Quartz Taşlı Yüzük

49,90 TL
Smoky Quartz Taşlı Yüzük  Üzerindeki Desen Tamamıy..

“Seni Seviyorum” Yüzüğü

44,90 TL
“Seni Seviyorum” YüzüğüÜrünümüz özel alaşımdan imal edilmişt..

Texas Tarzı Yüzük

59,90 TL
Texas Tarzı Yüzük..

Missisippi Tarzı Yüzük

79,90 TL
Missisippi Tarzı Yüzük..

“Seni Seviyorum” Yüzüğü

44,90 TL
“Seni Seviyorum” YüzüğüÜrünümüz özel alaşımdan imal edilmişt..

Nev York Tarzı Yüzük

59,90 TL
Nev York Tarzı Yüzük..

Miami Tarzı Yüzük

54,90 TL
Miami Tarzı Yüzük..
Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)
Aramanızı Daraltın
  • Metal Türü
  • Ürün Rengi
  • Ürün Teması
  • Taş Türü
  • Taş Rengi
Aramayı Daralt