Pırlanta Takı Modelleri

Birbirinden şık pırlanta takı modelleri ile siz sevgili müşterilerimizin hizmetindeyiz. Evlilik tekliflerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan pırlanta ürünleri, hem duygusal değeri, hem de estetik görünümü sebebiyle tercih edilmektedir. Kişisel kullanım için son derece farklı bir hava yarattığını belirtmek isteriz. Çevreniz başta olmak üzere, bulunduğunuz her ortamda dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Günümüzde, evlilik tekliflerinin vazgeçilmezleri arasında olması, pırlantaları en özel kılan durumlardan birisidir. Sevgilinize alabileceğiniz eşsiz bir hediye olacağından şüpheniz olmasın. Ölümsüz anılar biriktirmek ve hafızalarda kalıcı bir yer edinmek istiyorsanız, pırlanta şahane bir seçim olacaktır. Sevdiklerinizi sevince boğabilir ve tarifsiz bir sevinç yaratabilirsiniz.

Duygusal Bir Değer

Yaşamınızda değer verdiğiniz ve bir ömür beraber yaşlanmak istediğiniz insanların mutluluğu, en büyük gurur kaynağınız olacaktır. Bu sebeple, pırlanta takı ürünlerimiz, hem eşsiz bir hediye olacak, hem de kalıcı ve duygusal bir anlam ifade edecektir. Özellikle kadınlar için, pırlantanın his anlamında değeri son derece büyüktür. Doğum günlerinde, evlilik yıldönümlerinde ve herhangi bir zaman diliminin önemsizliğinde, dilediğiniz takdirde pırlanta ürünlerimizi inceleyebilir ve eşsiz bir kazanım elde edebilirsiniz. Ürünlerimizdeki sağlam ve dayanıklılık nedeniyle, uzun bir kullanım sağlayacak ve tarifsiz bir ayrıcalığa sahip olacaksınız. Pırlanta ürünlerimizin, bütçenizi sarsmayacak şekilde bir ucuzluğa sahip olduğunu da eklememiz gerekmektedir. Üretiminde büyük bir emek ve titiz bir işçilik gerçekleşmiş, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Pırlanta ürünlerimizi gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Hiçbir pişmanlık ve kaygı duymanızı gerektirebilecek durum bulunmamaktadır. Büyük bir dikkat ve titizlikle hazırladığımız pırlanta ürünlerimiz, yaşam kalitenizi arttıracak ve ruhsal bir huzuru beraberinde getirecektir.

Pırlantanın, yaşamımızdan ne denli yeri olduğu ve nelere yol açabileceğini açıkladık sanıyoruz. Özellikle, baylara seslenmemiz gerekirse; bir kadının kalbine açılan kapının anahtarı, pırlanta takı ürünlerinden geçmektedir. 

Devamını Oku...
Sırala:
Göster:

0,70 ct G VS Pırlantalı Tek Taş Yüzük-18 Ayar Beyaz Altın

11.700,00 TL
0,70 ct  G VS Pırlantalı Tek Taş Yüzük-18 Ayar Beyaz Al..

1,20 ct G-VS-SI Pırlantalı Tamtur Alyans-14 Ayar altın

4.950,00 TL
1,20 ct  G-VS-SI Pırlantalı Tamtur Alyans-14 Ayar altın..

Ayyıldız Bayrak Ve Osmanlı Tuğrası Motifli Elişi Platin Erkek Yüzük

56.250,00 TL
Ayyıldız Bayrak Ve Osmanlı Tuğrası Motifli Elişi Platin Erke..

1,50 ct G VS Pırlantalı Beş Taş Alyans-18 Ayar Beyaz Altın

12.600,00 TL
1,50 ct  G VS Pırlantalı Beş Taş Alyans-18 Ayar Beyaz A..

0,30 ct G-VS Pırlantalı Beş Taş Alyans- 14 Ayar Beyaz Altın

2.138,00 TL
0,30 ct  G-VS  Pırlantalı Beş Taş Alyans- 14 Ayar ..

2,20 ct G VS Pırlantalı TekTaş Ve Beş Taş Alyans Set -18 Ayar Beyaz Altın

23.400,00 TL
2,20 ct  G VS Pırlantalı TekTaş Ve Beş Taş Alyans Set -..

0,04 ct Pırlanta Küpe

324,00 TL
0,04 ct Pırlanta Küpe..

Blue Topaz Renkli Pırlanta yüzük

6.525,00 TL
Blue Topaz Renkli Pırlanta yüzük Orta taş begendiğiniz&..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Aramanızı Daraltın
  • Metal Türü
  • Ürün Rengi
  • Ürün Teması
  • Taş Türü
  • Taş Rengi
  • Taş Şekli
  • Pırlanta Ağırlığı
Aramayı Daralt