Aramanızı Daraltın
  • Metal Türü
  • Ürün Rengi
  • Ürün Teması
  • Taş Türü
  • Taş Rengi
  • Taş Şekli
  • Pırlanta Ağırlığı
Aramayı Daralt
Kategoriler

Pırlanta Tek Taş Yüzük

Evliliğe ilk adımın, o büyülü anın en güzel ve en özel simgesi olan tek taş pırlanta yüzükler, her kadının hayalidir. Hem oldukça zarifbir görünüme sahip olan, hem de manevi bakımdan çok derin anlamlar taşıyan pırlanta yüzükler, şimdi yüzük parmağınızda hayat bulacak.

Pırlanta, karatı ne kadar olursa olsun tek başına bütün ihtişamı taşıyabilen, nadide bir madendir. Hayatınızın erkeğini size en sevdiğiniz tek taş pırlantayı sunarken hayal edin! Bu anı asla unutamayacak, çocuklarınıza ve hatta torunlarınıza anlatacaksınız. Yüzüğü parmağınızda taşıdığınız müddetçe, bu anın büyüsünü de kalbinizde taşıyacaksınız…

Birbirinden şık ve birbirinden özel tasarımları ile seçkin bir yere sahip olan pırlanta yüzükler, gerçek anlamda birer zarafet ve incelik abidesi. Üstelik yüzüğün üzerinde taşınan pırlanta modeli,tamamen isteğiniz doğrultusunda şekilleniyor. İster kare, ister oval, ister prenses kesim, siz nasıl isterseniz, hayat boyu parmağınızda taşıyacağınız yüzük için tercih yapma şansınız bulunuyor. Aynı zamanda yüzüğün rengini seçme imkanınız da bulunuyor. Işıl ışıl bir beyaz altın, gösterişli bir sarı altın yada bronz tonlarda, hayallerinize sınır koymayın!

Tek Taş Pırlanta Asaleti

Tek başına bütün altın takılardan daha asil duran ve hepsini ezip geçen pırlanta yüzüğünüze, etrafınızdaki herkes hayran olacak! Kaliteli malzemesi, son derece titiz işçiliği, uzun vadeli kullanım garantisi ve sizin isteğinize uygun pek çok seçeneğe sahip olan yüzüğünüzü parmağınızdan hiç çıkarmak istemeyeceksiniz.

Pırlanta yüzüklerin fiyatları, pırlantasına göre değişiklik göstermekte olup, seçenekleri inceleyebilirsiniz. Parmağınızın ölçüsüne göre istediğiniz gibi seçim yapıp, sepete ekleyebileceğiniz yüzüklerimiz için ödeme seçenekleri de detaylarda yer almaktadır. Yüzük resimlerine tıklayarak, detaylar hakkında da fikir edinebilir ve bir karara varabilirsiniz. Fakat hepsi birbirinden güzel olan yüzükler arasında bir seçim yapmak sandığınızdan çok daha zor olabilir!

Devamını Oku...
Sırala:
Göster:
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 161 (9 Sayfa)