Otantik  Yüzükler

Nostaljik, otantik ürünleri sevenlerden misiniz? Eğer cevabınız evet ise, sizin için harika bir kategori sunuyoruz: Otantik gümüş yüzükler! Her biri birbirinden özel ve farklı olan bu yüzüklere sahip olmak şimdi çok kolaydır. Aşağı doğru sayfayı kaydırarak bütün çeşitlerimizi görmeniz mümkün. Buradan beğendiğiniz modeli seçerek satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Her biri birbirinden büyüleyici güzelliğe sahip renklerde sitemizde satışa sunulan bu yüzüklerin taşlarının doğal olmasının, aynı zamanda ruhsal ve bedensel durum üzerinde de olumlu etki yaptığı bilinmektedir. Aynı zamanda otantik gümüş yüzük Osmanlı’yı anımsatması bakımından da özeldir. Tıpkı Osmanlı padişahlarının parmaklarını süsleyen kıymetli aksesuarlara benzeyen ve elinize son derece yakışacak yüzüklerden satın almak için siz de sipariş verebilirsiniz.  Kargonuz birkaç iş günü içerisinde elinize ulaşacaktır. Ödeme için kredi kartınızı kullanabilir ve taksit imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

Taşların Ruhu Sizi Sarsın

Ay taşının zarafeti, siyah onix taşının asaleti, firuzenin masumiyeti ve akik taşının sükuneti, sahip olduğunuz yüzükte yanınızda sürekli taşıyabileceğiniz bir formatta olacak ve yüzüğünüzü görenleri kendine hayran bırakacak.

Genel olarak yuvarlak ya da oval kesime sahip doğal taşlar ile bezenmiş olan bu yüzükler, sitemizde çok uygun fiyatlar ile size sunulmaktadır. Otantik gümüş yüzük çeşitleri arasında doğal lapis taşlı, turkuaz taşlı, firuze taşlı ve smoky taşlı yüzükler yer almaktadır. Bunlar arasında birini seçebilir ve eşsiz bir yüzüğün sahibi olabilirsiniz. Hangisinin daha iyi olduğuna karar veremediğiniz durumlar için sitemizin ürün karşılaştırma özelliğini kullanabilir, hediye olarak almak isterseniz, birbirinden güzel ve birbirinden şık hediye kutularından birini de seçerek siparişinize kolayca ekleyebilirsiniz. Siz de bu yüzüklerden satın alarak, otantik bir aksesuar zincirinin ilk halkasını oluşturabilir ve tarzınızı belirleyebilirsiniz.

Devamını Oku...
Sırala:
Göster:

Doğal Oval Tibet Firüze 24 Ayar Som Altın Kaplamalı Otantik Gümüş Yüzük

728,00 TL
Doğal  Oval  Tibet Firüze 24 Ayar Som Altın Kaplam..

Doğal Taş Yüzük

204,00 TL
Doğal Taş Yüzük       &nb..

Arizona Tarzı Gümüş Yüzük

262,00 TL
Arizona Tarzı Gümüş Yüzük..

Washington Tarzı Yüzük

223,00 TL
Washington Tarzı Yüzük..

Las Vegas Tarzı Yüzük

243,00 TL
Las Vegas Tarzı Yüzük..

New Mexico Tarzı Yüzük

213,00 TL
New Mexico Tarzı Yüzük..

Elmas Yüzük

223,00 TL
 Kuyumcu Dükkanı na Hoş Geldiniz Ürünlerimiz ..

Los Angeles Tarzı Yüzük

262,00 TL
Los Angeles Tarzı Yüzük..

Smoky Quartz Taşlı Yüzük

223,00 TL
Smoky Quartz Taşlı Yüzük  Üzerindeki Desen Tamamıy..

Texas Tarzı Yüzük

233,00 TL
Texas Tarzı Yüzük..

Yumuşak Pembe Taşlı Gümüş Yüzük

243,00 TL
Yumuşak Pembe Taşlı Gümüş Yüzük..

Missisippi Tarzı Yüzük

272,00 TL
Missisippi Tarzı Yüzük..

Nev York Tarzı Yüzük

252,00 TL
Nev York Tarzı Yüzük..

Miami Tarzı Yüzük

223,00 TL
Miami Tarzı Yüzük..
Gösterilen: 1 ile 22 arası, toplam: 22 (1 Sayfa)
Aramanızı Daraltın
  • Metal Türü
  • Ürün Rengi
  • Ürün Teması
  • Taş Türü
  • Taş Rengi
  • Taş Şekli
Aramayı Daralt